top of page

PLANNER MOTYWACYJNY

To mój autorski projekt, który zmienił już nawyki setek kobiet trenujących pod moim okiem. Zmiana nawyków to najważniejsza rzecz, od której zaczynamy redukcję. Już pierwszego dnia warsztatów otrzymujesz ode mnie PLANNER MOTYWACYJNY, który wspólnie uzupełniamy bazując na mojej wiedzy i doświadczeniu w pracy coacha. Nauczysz się planować, wyznaczać cel i go osiągać. 

TRENINGI ONLINE

Pokażę Ci, że wcale nie potrzebujesz siłowni, by mieć piękną sylwetkę. To samo uzyskamy w domu, dzięki mojej wiedzy, doświadczeniu i wspólnym treningom 3x w tygodniu online na żywo! Twoja sylwetka będzie smukła, a mięśnie pięknie zarysowane. Bez rozbudowywania ud i dużej ilości podskoków. Nauczysz się prawidłowo oddychać, aktywować wszystkie mięśnie, w tym brzuch, i mięśnie dna miednicy, wzmocnimy plecy i poprawimy Twoją mobilność. 

PLAN

ŻYWIENIOWY

Otrzymasz ode mnie

2-tygodniowy program żywieniowy, dzięki któremu planowanie posiłków będzie jeszcze łatwiejsze! Dowiesz się, co powinnaś zjeść przed treningiem, a co po nim. Poznasz proste i pyszne przepisy, które totalnie zmienią twoje postrzeganie diety. I co najważniejsze - nie będziesz musiała gotować odrębnych posiłków dla siebie i dla rodziny i liczyć kalorii!

KONSULTACJE LIVE

Raz w tygodniu spotykamy się na wspólnych LIVE'ach, podczas których konsultuję Wasze postępy, analizujemy wspólnie wyniki i odpowiadam na Wasze pytania. Doradzam i wspieram, jak najlepszy przyjaciel w drodze do celu. Analizujemy pytania dotyczące techniki wykonywanych ćwiczeń, byście nauczyły się prawidłowo uruchamiać poszczególne grupy mięśniowe i w bezpieczny sposób ćwiczyły ze mną w swoim domu. Dodatkowo, pomagam Wam dobrać odpowiednią suplementację i podpowiadam, jak z niej korzystać. 

PLAN

TRENINGOWY

Treningi, które przygotowałam, bazują na moim autorskim PROGRAMIE TRENINGOWYM, który zakłada dużą różnorodność ćwiczeń, by Twoje ciało dostawało nowe bodźce, a co za tym idzie, było maksymalnie sprawne. Zyskasz świetną kondycję, energię na cały aktywny dzień i przede wszystkim zadbasz o swoje zdrowie bez wycieńczających treningów w sali fitness czy siłowni.

REGENERACJA

Redukcję rozpoczynamy od poprawy regeneracji. Zadbamy o dobry, głęboki sen, dzięki któremu zyskasz więcej energii i odejdzie ochota na podjadanie między posiłkami. Zadbamy o regenerację wątroby, poprawimy pracę jelit, zadbamy o prawidłową glikemię na czczo i w ciągu dnia. Wyregulujemy układ hormonalny, dzięki czemu zyskasz energię nie tylko na treningi, ale też wzrośnie Ci libido i poczujesz, że Twoje ciało znów pracuje na pełnych obrotach. 

2 TYGODNIE EKSPRESOWEJ METAMORFOZY POD MOIM OKIEM

01

  • Planner motywacyjny - wprowadzanie zdrowych nawyków

  • 3x trening online ze mną, na żywo (treningi są zapisywane i udostępniane, więc możesz je wykonać   o dowolnej porze dnia)

  • Plan żywieniowy na 1 tydzień

  • Plan treningowy na 1 tydzień

  • Konsultacja LIVE podczas której omawiamy technikę wykonywania ćwiczeń, odpowiadam na żywo na Wasze pytania

02

  • Planner motywacyjny - utrwalanie zdrowych nawyków

  • 3x trening online ze mną, na żywo (treningi są zapisywane i udostępniane, więc możesz je wykonać o dowolnej porze dnia)

  • Plan żywieniowy na 2 tydzień

  • Plan treningowy na 2 tydzień

  • Konsultacja LIVE + podsumowanie naszych 2 tygodni, wykonanie pomiarów obwodów i wagi ciała


CENA LAST MINUTE:  197 ZŁ

(przy zapisach do 08.03.2024)

cena regularna: 279 zł

Warsztaty startują 10.03.2024 w zamkniętej grupie na FB

bottom of page