• Julita Perczuk

3...2...1... BLOG START! Czyli dlaczego mnie potrzebujesz!


Długo zastanawiałam się nad założeniem Blogu. W necie jest tego mnóstwo, ale tak naprawdę mało kto rzeczywiście zna się na rzeczy. A że od wielu lat spełniam marzenia o świetnej sylwetce i fantastycznym samopoczuciu setek kobiet ćwiczących pod moim okiem, czuję się wręcz w obowiązku zadbania także o Twoje ciało i psychikę :) Dlaczego? Bo jestem SPECJALISTKĄ od REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ I RZEŹBIENIA PIĘKNEJ, KOBIECEJ SYLWETKI! :)

Od 10 lat jestem trenerem fitness, trenerem personalnym. Pracowałam w najlepszych klubach fitness we Wrocławiu - jako trener i manager.

Kilka lat temu postanowiłam spełnić swoje największe marzenie i otworzyłam klub fitness w Głogowie, moim rodzinnym mieście. Lulu Lemon Fitness Studio powstał z ogromnej pasji do sportu i miłości do ludzi. Był wspaniałym miejscem spotkań dla wszystkich kobiet, które chciały zmienić coś w swoim życiu na lepsze. Dzięki wspólnym treningom, zmieniło się nie tylko ich ciało, ale zdobywały coś więcej- ogromną pewność siebie i wiarę w swoje możliwości!

Organizowałam wiele imprez sportowych, m.in Bieg dla Kobiet w Głogowie, który z Okazji Dnia Kobiet zjednoczył setki pań i przypomniał o regularnych badaniach piersi.

Lulu-Lemon w bardzo krótkim czasie otrzymał wiele nagród, m.in zdobył tytuł Najlepszego Klubu Fitness na Dolnym Śląsku. Serce rosło z radości i wiary, że dobro powraca.

Na początku 2016 roku uległam poważnemu wypadkowi samochodowemu. Auto dachowało, zostało skasowane. Ja powoli wracałam do pełni zdrowia. W krótkim okresie czasu rozpadło się moje małżeństwo. Byłam zmuszona zamknąć klub w Głogowie w związku z bardzo utrudnionymi wyjazdami. W jednej chwili straciłam wszystko, co budowałam przez lata - pracę, rodzinę, zdrowie, poczucie bezpieczeństwa...

Byłam totalnie załamana. Z uśmiechem przyklejonym do twarzy udawałam, że wszystko jest OKEJ.

Nie było.

Narastała bezsilność, strach przed nieznanym i poczucie totalnej beznadziejności.

We wrześniu otworzyłam Studio Treningu Personalnego w samym sercu Wrocławia. Na początku nie było kolorowo. Ból kręgosłupa nie pozwalał wracać do formy, Klientów było jak na lekarstwo. Walczyłam każdego dnia, by się nie poddać. Przecież kocham to, co robię...

Przecież znam się na tym bardzo dobrze. Nie chciałam rezygnować.

Poza tym patrzyła na mnie moja córka - Pola, która wielokrotnie mówiła, że w przyszłości chce być trenerem-wróżką i spełniać marzenia, tak jak ja. Przed chwilą jej rodzice się rozstali, zawalił się dla niej świat. Nie mogłam jej zawieść.

Dzięki ćwiczeniom wróciłam do pełni zdrowia. Odzyskałam wiarę w swoje możliwośći i znów naładowana pozytywną energią mogę nią zarażać wszystkich dookoła!

Opracowałam swój własny program treningowy, dzięki któremu moje dziewczyny przechodzą totalną METAMORFOZĘ ciała i duszy! Nie tylko zmieniam ich ciało, ale daję mnóstwo pozytywnej energii. Jestem ich przyjacielem, który razem z nimi dąży do wyznaczonego celu.

Pod moim okiem trenują nie tylko znane i sławne osoby, businesswoman i gwiazdy znane z TV. Trenują ze mną również cudowne kobiety, które spełniają się jako matki, żony, zajmują domem i są w tym najlepsze na świecie!

Organizuję sportowe, weekendowe Fit Campy tylko dla kobiet. Wyjeżdżamy razem w góry, spędzamy na maxa aktywne trzy dni. Podczas takiego weekendu odbywają się różnorodne treningi, warsztaty dietetyczne, warsztaty z wizażystką. Dziewczyny wracają do domu z nową energią! :) Daję im siłę i odwagę, by sięgać po więcej!

Bo zawsze można zacząć wszystko od początku. Jestem tego najlepszym przykładem.

"Bo kto chce, znajdzie sposób, a kto nie chce, znajdzie powód"

Piona! Cała naprzód dziewczyny!

413 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie