top of page

Czym jest ten element? Co czyni go interesującym? Napisz chwytliwy opis, by przykuć uwagę odwiedzających...

Tutaj napisz chwytliwy tytuł...

Dodaj informacje o tym przedmiocie...

"Fitness w Polsce przeżywa teraz swoje wielkie boom... Powstaje wiele klubów, a w nich możemy przebierać w setkach instruktorów... Jednak niewielu z nich to fitnessowe perełki, a taką zdecydowanie jest Julka, która nawet największego smutasa jednym swoim uśmiechem i powitaniem Boooondziorno potrafi zmienić w radosnego skowronka :) A wiem co mówię, bo niejednokrotnie z dnia bez mocy potrafiła mnie zachęcić do wylania litrów potu i spalenia setek kalorii :) "

Paulina Nowak

Głogów

"Cieszę się ze poznałem trenerkę Julitę podczas zajęć Aerobox. Prowadzi zajęcia przekazując dużo pozytywnej energii nie zapominając o technice i odpowiednim tempie. Niesamowicie pozytywna i motywująca osoba mająca wpływ na trenujące osoby, z pewnością można u jej boku odnieść sukces treningowy i nie tylko!"

Łukasz Liszkowski

Wrocław

"Julita jest najbardziej pozytywnie szaloną osobą jak spotkałam! :) Jest wrażliwa a przy tym niesamowicie silna, dla mnie jest wspaniałym przykładem, że jeżeli czegoś bardzo pragniemy możemy to mieć.. Oczywiście przy odrobinie wysiłku :) Dzięki niej zrobiłam kurs instruktora fitness i choć nigdy bym się na to nie odważyła, Julka "popchnęła mnie" i krzyknęła "Dasz radę!" Jestem jej wdzięczna za wiele doświadczeń i pewna, że nie tylko mnie może inspirować"

Alicja Lachowicz

Warszawa

"Od prawie 3 lat mam przyjemność nie tylko trenować, ale i pracować z Julitą. W obu sytuacjach, czy podczas współpracy przy tworzeniu jakiegoś projektu, czy na wspólnych wypadach, Julka jest zawsze świetnie przygotowana, ma masę ciekawych pomysłów oraz emanuje profesjonalizmem. Wszystkie treningi, jak i jadłospisy z naszych fitcampów, były oryginalne, w pełni przemyślane i dostosowane do naszych potrzeb. Julka to gejzer pozytywnej energii, ciągle uśmiechnięty motywator, a przede wszystkim cudowna i inspirująca osoba, z którą nawet bieg w deszczu jest przyjemnością. Cenię ją za dystans do świata, chęci do działania i ciepło, które przekazuje wszystkim wokół. Z nią nie ma czasu na nudę, smutki i słodkie lenistwo!"

Sylwia Słocka

Wrocław

"Od kilku lat mam bardzo bliski kontakt ze skalpelem. Prawe kolano, lewe kolano... dobrze, że mamy tylko dwa... kilka cięć na brzuchu... i to wystaczyło aby moje ciało oklapło... byłam zawsze osobą aktywną i trudno jest zaakceptować taki stan.. szukałam w różnych miejscach pomocy- liczne rehabilitacje, dużo szukałam po internecie, ćwiczyłam sama w domu... ale ciagle to nie bylo to... ktoś powiedział "idź do klubu fitness..." ale tam są sami napakowani a ja taka katastrofa... odważylam się i to była trafiona decyzja... było cieżko... dawałam radę, ale czułam ze coś jest nie tak w tych ćwiczeniach... w klubie pojawiła się nowa osoba... usmiechnięta i miala w oczach "to coś". To coś, to była chęć pomocy i zrozumienia... bacznie obserwowała osoby ćwiczace, podchodziła i korygowała jak poprawnie wykonywać ćwiczenia... trening grupowy poprowdzony przez nią był wlaśnie tym, czego szukałam. Dobór ćwiczen i czas ich trwania, jak i kolejność spowodowało, że poczułam, że spalam tkankę tłuszczową... po treningu miałam wrażenie, że spodnie sa luźniejsze niż przed treningiem! w kalendarzu zapisywałam wszystkie treningi prowadzene przez tą osobe... TĄ OSOBĄ JEST JULITA!!! <3 <3 <3 <3  te serca sa dla Ciebie Julito i czekam na zajecia z Toba"

Elzbieta Wójtowicz

Wrocław

"Wulkan energii !!! (oczywiście tej pozytywnej). Kobieta, która swoją pasją „zaraża” każdego, nawet takiego anty sportowca jak JA. Instruktorka fitness, która udowadnia, że praca może być pasją, którą równocześnie dzieli się z innymi. Pokazuje, że sport to świetna zabawa. Uczęszczając na zajęcia prowadzone przez Julę, czułam, że żyje, ZUMBA to nie tylko pot wylany na treningach, to „kop” do działania na następne dni ale takiego „kopa” trzeba umieć też dać a Julka to potrafi. Jej uśmiech przenosi się na innych. Po treningu, człowiek powinien być zmęczony ale nie po treningu z Julką, to działa jak narkotyk, chce się więcej i więcej. Wracając do domu patrzy się na wszystko z innej perspektywy a słysząc muzykę tyłek i nogi same chodzą a to najlepszy dowód na to, że instruktor fitness to nie tylko osoba pokazująca ćwiczenia ale to ktoś kto kocha swoją pracę i stara się jak tylko może abyś zaakceptowała siebie, pokonała siebie, udowodniła sobie, że ty też potrafisz, uśmiechała się sama do siebie tak jak ona śmieje się do ciebie. Gdy zmienia się nastawienie zmienia się też ciało ale gdy ktoś nam nie pokaże jak to zrobić, nie zdołamy tego nigdy osiągnąć a Julka to wszystko robi. Jedno zdanie, które zapamiętam do końca życia a znaczy tak wiele „ograniczeń nie ma, one istnieją w naszych głowach, jeśli się naprawdę czegoś chce to można to osiągnąć”, tak to prawda, bo ja tego doświadczyłam i to właśnie dzięki Niej"

Magdalena Motyl

Głogów

"Julka posiada profesjonalne przygotowanie psychologiczne, które pomaga w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Od kiedy zaczęłam z nią ćwiczyć moje życie zmieniło się, nabrałam pozytywnej energii i wiary w swoje możliwości. Uzyskałam nowe informacje jak zdrowo jeść i żyć dla siebie i dla całej rodziny"

Iwona Budziłowicz

Głogów

Please reload

bottom of page